"Bayer" sardori Andrich"Olimpiakos" bilan bo'lajak o'yin haqida fikr bildirdi
Uchrashuv bugun, 18-fevral kuni Pireydagi Georgios Karaiskakis stadionida bo'lib o'tadi. O'yin Moskva vaqti bilan soat 23:00 da boshlanadi. Umumiy bosqichning oldingi o'yinida " Olimpiakos "" Bayer " ni 2:0 hisobida mag'lub etdi.
"Oldinda ikkita qiyin o'yin bor. Agar biz bu erda issiq muhitda yaxshi natijaga erisha olsak, keyingi bosqichga chiqish uchun katta imkoniyatga ega bo'lamiz. Bu bizning vazifamiz. Yaqinda biz mahalliy atmosferani boshdan kechirish imkoniga ega bo'lganimiz bizga foyda keltiradi. Biz o'yinni butunlay boshqacha boshlamoqchimiz", - deya Andrixning so'zlarini keltiradi UEFA rasmiy sayti.
Jamoalar o'rtasidagi ikkinchi o'yin 24 fevral kuni Leverkuzendagi "BayArena" stadionida o'tkazilishi rejalashtirilgan. Chempionlar Ligasining umumiy bosqichi yakunlari bo'yicha yunon jamoasi 11 ochko to'plagan va 18-o'rinni egallagan, nemis klubi esa 12 ochko to'plagan va 16-o'rinni egallagan.